APIE KORPORACIJĄ PASLAUGOS ĮRENGIMAI PAGRINDINIAI PROJEKTAI UŽSAKOVAI IR PARTNERIAI NAUJIENOS KONTAKTAS


- apie korporacija

- korporacijos GT Prezidento pasveikinimo žodis


President of GT Corporation Igor ALEXEEV
Igor Alexeev, Prezidentas

Igor Alexeev, pagal profesiją inžinierius-statybininkas, turi 30 metų praktinio darbo hidrotechninės statybos srityje patirtį. Technikos mokslų daktaras. Daugelio monografijų apie aplinkosaugines remonto technologijas bei uostų ir navigacinių statinių statybą autorius.
Gerbiami kolegos,

Korporacija GT vienija mokslo gamybines, projektavimo ir statybines firmas, kurios jau daugiau kaip 10 metų dirba jūrinių hidrotechninių statinių projektavimo, statybos, remonto ir rekonstrukcijos srityje.

Šiuolaikinių statybinių medžiagų ir įrengimų naudojimas, kompleksinė techninė įranga, kvalifikuotas personalas, individualus uždavinių sprendimas, grindžiamas pasaulinės pažangios statybinių technologijų patirties ir nuosavų mokslo gamybinių tyrimų panaudojimu, formuoja kompanijos fundamentalų pagrindą ir apibrėžia jos pagrindinius veiklos principus.

Šiame tinklalapyje pateikiama pagrindinė informacija apie Korporacijos veiklą, kuri, kaip mes tikimės, gali Jus sudominti ir būti Jums naudinga. Mes esame atviri ir atsakysime į visus Jūsų klausimus, bei apsvarstysime visus galimus bendradarbiavimo būdus.

Su geriausias linkėjimais,

Korporacija GT
Igor Alexeev
Technikos mokslų daktaras
Prezidentas