PAR KORPORĀCIJU PAKALPOJUMI IEKĀRTAS GALVENIE PROJKETI PASŪTĪTĀJI UN PARTNERI JAUNUMI KONTAKTS


- par korporāciju

- Korporācijas GT prezidenta uzruna


President of GT Corporation Igor ALEXEEV
Igor Alexeev, Prezidents

Igor Alexeev, pēc profesijas inženieris celtnieks, ir ar 30 gadus ilgu darba praksi hidrotehniskās celtniecības jomā. Tehnisko zinātņu doktors. Daudzu monogrāfiju autors par dabas aizsardzības remonta tehnoloģijām un ostu un navigācijas būvju celtniecību.
Godājamie kolēģi,

Korporācija GT apvieno zinātniski – ražošanas, projekta un celtniecības firmas, kuras jau vairāk kā 10 gadus darbojas jūras hidrotehnisko būvju projektēšanas, celtniecības, remonta un rekonstrukcijas jomā .

Mūsdienīgu celtniecības materiālu un iekārtu pielietošana, komplekss tehniskais aprīkojums, kvalificēts personāls, individuāla pieeja jautājumu risināšanā, kura balstīta uz vadošo celtniecības tehnoloģiju pieredzi un pašu zinātniskās ražošanas izstrādēm, formē fundamentālu pamatu un nosaka kompānijas galvenos darbības principus.

Šajā lapā ir parādīta galvenā informācija par Korporāciju, kura, kā mēs ceram, var būt Jums interesanta un noderīga. Mēs esam atvērti, lai varētu atbildēt uz jebkuru Jūsu jautājumu un izskatīt visas sadarbības iespējas.

Ar vislabākajiem novēlējumiem,

Korporatsioon GT
Igor Alexeev
Tehnisko zinātņu doktors
Prezidents